Sasa

Telefon: 036/611-459
Web sajt: www.autoskola.in.rs
Kratak opis:
Auto skola Sasa vrsi obuku kandidata svih kategorija.Obuka  za B kategoriju se vrsi na novim vozilima marke Pezo i Reno.

Ukoliko imate pozitivno iskustvo sa Sasa, VRNJAČKA BANJA, stavite do znanja i ostalima sa LIKE-om na facebooku:

English Naziv auto škole: Saša
Adresa (ulica i broj):
Poštanski broj:
Mesto: VRNJAČKA BANJA
GPS koordinate:
Telefon:
Web sajt: www.autoskolasasa.in.rs
Kratak opis:
Auto škola "Saša" Vrnjačka Banja vrši obuku za A1,A2,A i B kategoriju.Prostorije Auto škole se nalaze u Kraljevačkoj ulici(Stara drvara). Vozila za obuku: Golf V, Citroem C3 2013., Reno Modus

Ukoliko imate pozitivno iskustvo sa Saša, VRNJAČKA BANJA, stavite do znanja i ostalima sa LIKE-om na facebooku:

Naša preporuka: VRNJAČKA BANJA OGLASI.

Poštovani posetioci, vlasnici auto škola ili sajta, proverite Vaše podatke, ukoliko su netačni ili nepotpuni, obavestite nas da ih ažuriramo. Pomozite da AutoSkole.cu.rs bude uvek popunjen aktuelnim podacima. Poželjno je da Auto škola ima svoj web sajt radi brže provere podataka. Hvala na saradnji.

Korisni web sajtovi: Poštanski broj VRNJAČKA BANJA.

Pozivni brojevi u Srbiji / Pozivni broj VRNJAČKA BANJA.

Mapa.in.rs: VRNJAČKA BANJA mapa sa pretragom ulica.

Posetite mesto: Vrnjačka Banja na vrnjackabanja.cu.rs

Auto skole | Obuka vozaca - oglasi